Kongresové centrum

Miesto pre všetky vaše eventy

Najbližšie verejné podujatia

Divadlo Portál: Rozprávkový hrniec

5. novembra, 16:00
Príbeh pomiešaných rozprávok, ktoré sa vysypali do čarovného hrnca. Hudobná rozprávka o pátraní po poriadku v príbehoch. Predstavenie interaktívne využíva vedomosti detského diváka o rozprávkach a posúva hranice fantázie, pri hľadaní nových príbehov.

Návraty Na skle maľované, koncert piesní

17. novembra, 19:00
Hej, páni zemani!... a čo vám chybuje? Slnko pre vás svieti, voda pre vás plynie a vy si ležíte na zlatej perine!“ Koncert piesní pod názvom Návraty - Na skle maľované je nezabudnuteľným hudobným zážitkom, v ktorom sa vracajú nestarnúce hity z legendárneho muzikálu. Koncert, ktorý prináša do života jeden a pol hodiny radosti a uvoľnenia. https://www.creart.sk/naskle/

Martin Chodúr: Recitál „Hlas vánoc“

30. novembra , 18:00
Martin Chodúr je český spevák, textár, skladateľ a víťaz prvej Česko Slovenskej Superstar 2009. Tohtoročné vianočné koncerty začnú v prešovskej M Aréne so svojim recitálom HLAS VIANOC. Repertoár prináša poslucháčom štýlovo rôznorodé piesne, ktorých hlavným spájadlom je téma Vianoc a veľký hlas Martina Chodúra. V rámci sviatočného repertoáru zaznejú české i svetovo známe piesne pochádzajúce z repertoárov najslávnejších interpretov 20. storočia (K. Gott, W. Matuška, K. Duchoň a i.).

LA GIOIA

4. decembra, 18:00
LA GIOIA - je pop-operné trio v zložení: Martin Vetrák, Peter Ševčík a Matej Vaník Spevácke trio interpretuje populárne piesne v štýle belcanta. Gioia v preklade znamená radosť, a práve s radosťou, hispánskym temperamentom a talianskou vášňou títo speváci ponúkajú nevšedný a jedinečný hudobný zážitok. Gioia prepája vzdialené svety opery a populárnej hudby, jej repertoár tvoria nielen známe skladby svetovej hudobnej scény, ale aj úpravy slovenských a českých hitov. Zoskupenie má bohatú históriu a od jej vzniku v roku 2008 absolvovalo stovky koncertov nielen doma, ale aj za hranicami

Filip Jančík Vianočné Turné 2023

15. decembra, 17:30 a 20:30
Filip Jančík opäť prináša sériu exkluzívnych vianočných koncertov. Po mimoriadnom úspechu vianočných koncertov minulého roku, či unikátneho koncertu na Dunaji a neutíchajúcom dopyte fanúšikov vyráža Filip Jančík na štvrté kolo akustického filmového turné po Slovensku. Tento krát sa však bude niesť v znamení dokonalých Vianoc.

Vianočný koncert

18. decembra 2023, 19:00
Americkí hudobníci - speváčka NATASCHA WRIGHT a klavirista, skladateľ ALFRED MCCRARY zahrajú a zaspievajú najväčšie svetové hity, svetoznáme balady, vianočné piesne a koledy. Keďže sú obaja členmi gospelovej formácie TheMcCrary´s, koncert obohatia aj gospelové skladby. To všetko v sprievode slovenského komorného kvarteta LA SPERANZA!

Ako sa k nám dostanete?

Pri využití verejnej dopravy odporúčame vystúpiť na zastávke Lomnická, z ktorej uvidíte veľkú čiernu budovu s naším logom. Odtiaľ je to pešo len minútu. 

Ak sa plánujete dostať na naše pudujatia autom, prosíme Vás, aby ste parkovali na odporúčaných parkoviskách. Našim cieľom je rešpektovať súkromie obyvateľov v obytných zónach, a preto si veľmi vážime vaše pochopenie.

Parkovanie pri M Aréne

Parkovanie pri M Aréne je obmedzené, preto prosím pri väčších podujatiach využite nasledovne parkovacie plochy:
1. ul. Urxova (pri cintoríne) (70 miest) 2. ul. Švábska (30 miest) 3. ul. Suvorovova (30 miest) 4. ul. Solivarská (20 miest)
Príďte prosím v dostatočnom predstihu 🙂Tešíme sa na Vás 🔥🔥

Naše služby

Biznis

Všetko, čo potrebujete k organizácii porady, teambuildingu, koncoroćného večierku či špičkovej konferencie a kongresu, nájdete v modernej budove M Arény. Ponúkame Vám zabezpečenie projekcie, zvukovej techniky, mikrofónov, vysokorýchlostný optický internet, flipchartov až po špičkový catering.

Galéria a informácie

Kultúra

Lineárna zvuková technika značky FBT spĺňa najvyššie štandardy pre podujatie akéhokoľvek hudobného žánru. Bonusom je profesionálna obsluha techniky a vlastné profi osvetlenie. Muzikály, detské predstavenia, činohry alebo netradičné umelecké performance. Pódium i sedenie pre divákov vieme modifikovať podľa potrieb inscenácie. Plne vybavený svetelný park a kvalitná zvuková technika zabezpečí ozajstný umelecký zážitok publiku každej vekovej kategórie.

Svadby a oslavy

Priestranný parket s klimatizáciou, výzdoba na kľúč, skvelé jedlo a terasa s detským ihriskom. Užite si svoj nezabudnuteľný deň a my sa postaráme o ostatné. Bezbariérový prístup, komunitný ekopark pred budovou, no najmä skvelé jedlo a ochotný personál sú zárukou toho, že sa sem vždy radi vrátite.

Galéria a informácie

Komunita

Okrem kultúrno-spoločenských akcií sa pod strechou M Arény verejnosti ponúka aj kvalitný program zameraný na výchovu a sprevádzanie mládeže, manželov či rodín (Piatky pre mladých, Manželské večery, Kurzy rodičovstva a pod.), najrôznejšie prednášky, koncerty a semináre, obľúbené Večery chvál, bohoslužby a evanjelizačné programy pre všetkých, ktorí radi odkrývajú veci pod povrchom. Tieto komunitné akcie sú pripravované v réžii kresťanského spoločenstva Marana Tha Prešov.

Pozývame vás do našej krásnej kaviarne, môžete sa zastaviť na dobrú kávičku, chutný koláčik, miešaný drink,
či dobré čapované – tešíme sa na vás.

Rezervácia

Načítavam kalendár...

Meno a prezvisko*:

Email*:

Telefón:

Poznámky:

Kontaktujte nás

Švábska 22/A

08005 Prešov

+421948765952

info@marena.sk

Fakturačné údaje

Marana Tha Prešov, s.r.o. Švábska 22/A 080 05 Prešov IČO: 51652188 DIČ: 2120751325 IČ DPH: SK 2120751325

Ďakujeme našim partnerom

Marana Tha Prešov, s.r.o.
Švábska 13478/22
080 05 Prešov

IČO: 51652188
DIČ: 2120751325
IČ DPH: SK 2120751325
IBAN: SK64 7500 0000 0040 2575 2258
BIC: CEKOSKBX